KURUMSAL | SAMUT İNŞAAT

SAMUT İNŞAAT
İnşaat Faaliyetlerine 1994’te başlayan firmamız, dünya kenti olan Antalya da tamamladığı projelerle çizgi üstü standartları ulaşılabilir hayat standardı haline getirmeyi başaran firmamız bu güne kadar tamamladığı 54 proje ile nitelikli konut inşa etmiş ve bu projelerle daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayları düşünerek Antalya ya değer katan ve bölgesel ekonomiye yön veren projelere imza atmıştır.

Geleceğin Türkiye  ve bölgesel kalkınmadaki öncü rolünü sürdürmeyi hedefleyerek var olan tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanarak yaşanabilecek mekanlar inşa etmeye devam edecektir.

BEKİR SAMUT
Yönetim Kurulu Başkanı 

Vizyon
Samut inşaat olarak modern , geniş kapsamlı ve son teknolojiyi kullanan projeler oluşturuyoruz.
Temeli insana ve doğaya saygı olan; doğal ortamından kopmadan, modern, mimari ve teknolojiden en üst seviyede faydalanarak bireylerin mutlu bir hayat yaşamalarını sağlamak.

Misyon
Yıllardır süregelen tecrübemiz ile sektör lideri olmak için yarışıyoruz.
İnsan oğlunun en başından beri süre gelen barınma ihtiyacını; ona doğal ve modernize edilmiş bir şekilde sunmak. Sunulan bu imkanlarla insan yaşamını kolaylaştırmak ve daha ileriye taşımak.

DEĞERLERİMİZ

ŞEFFAFLIK
Kuruluşundan bu yana, Samut inşaat, açık bir mali politika izlemektedir; şirketin operasyonlarının tüm yönleri, müşterilerinin ve ortaklarının şeffaf ve açık olması, tüm inşaat alanları ziyaretçilere açarak projelerini 24 saat video izleme imkanı sunmaktadır.

UZMANLIK
Samut İnşaat, sonucu maksimize edebilen projelerini sunma yeteneğine sahip uzmanlardan oluşan bir ekiptir. Çalışanlarımız proje, inşaat, yönetim, teknoloji ve mühendislik gibi alanlarda uzman kişilerdir.

SAMUT İnsaat Takımı

GÜVENİLİRLİK
Biz sadece harika olduğumuz şeyleri yapıyoruz. Bir projeyle uğraşırsak, belirlenen bütçe sınırları dahilinde ve en üst düzeyde doğru zamanında teslim edileceğinden % 100 emin olabilirsiniz.

KALİTE
En yeni inşaat kalite yönetim sistemlerini takip ederek, şirketin tüm alanlarında yüksek kalite standartları sağlar .

ÖNERİ – YAPIM
Samut inşaat olarak,Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak profesyonel görevimizdir. Her bir planı ayrı ayrı değerlendirir ve projenin hedefleri ve özelliklerinden yola çıkarak en uygun çözümleri sunarız.

ENTEGRE PROJE YÖNETİMİ
Alanında profeyonel yönetim sistemi, tüm proje paydaşları arasındaki işbirliğinin her aşamasında etkili iletişim imkanı sağlar. Müşteri ile olan ilişkiler “tek temas” ilkesine dayanıyor, proje yöneticisi bütün gün boyunca bağlantıyı koparmıyor, iletişim ile tüm sorunları çözüyor.

YÜKSEK TEKNOLOJİ
Yenilikçilik, istikrarlı gelişimimizin taahhüdüdür. En başarılı uluslararası yönetim uygulamalarına ve teknolojilerine, piyasayı yönlendirme ve sektöründeki standartları belirlemek için uyguluyoruz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

30 YILLIK TECRÜBE

40'ın Üzerinde Projeye İmza Attığımız İçin

Konusunda Uzman Ekip

En Kaliteli Malzeme ve İşçilik İçin

İşimizi Sevdiğimiz İçin..

Müşterilerimize Kazandırdığımız İçin

Ve Sayamadığımız Bir Çok Neden...

EnglishGermanRussianTurkish